Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Volga ЛЕД лента

132,00 ден153,00 ден

Volga ЛЕД лента

Карактеристики:

 • 220-240 V / 50-60 Hz
 • котур: 50m
 • просечна трајност: 30.000 ч
 • LED агол на гледање: 120°
 • моќност: 4 W/m
 • лумени: 18 lm / LED
 • ЛЕД: 60 парчиња/m, 50×50 три чипови, еден ред
 • 5 сетови / 50m ролна
 • ширина: 12,7 mm
 • дебелина: 6 mm
 • водоотпорно
Clear
Производи на акција
Scroll to Top