Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Tuna ЛЕД подна ламба

4,444,00 ден

Tuna ЛЕД подна ламба

Карактеристики:

  • 220-240 V / 50-60 Hz
  • Тип на сијалица: E27
  • Моќност: 3W
  • Лумени: 130lm
  • Боја на светлина: 3000K
  • Димензии: 1370x200mm
  • Боја: црвена,бела,црна
Clear
Производи на акција
Scroll to Top