Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Neoled/slim ЛЕД ленти

170,00 ден187,00 ден

Neoled/slim ЛЕД ленти

Карактеристики:

  • 220-240 V / 50-60 Hz
  • котур: 100m
  • просечна трајност: 30.000 ч
  • моќност: 4,5 W/m
  • лумени: 15 lm / LED
  • ЛЕД: 5 сетови / 100m ролна
  • ширина: 7 mm
  • дебелина: 15 mm
  • водоотпорно
Clear
Производи на акција
Scroll to Top