Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Nar3 градинарска ламба

1,270,00 ден

Nar3 ламба за во градина

Карактеристики:

  • моќност: макс.60 W
  • големина: A:170 B:170 C:300 (mm)
Производи на акција
Scroll to Top