Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Nar2 градинарска ламба

1,250,00 ден

Nar2 ламба за во градина

Карактеристики:

  • моќност: макс.60 W
  • големина: A:170 B:800 C:260 (mm)
Производи на акција
Scroll to Top