Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Nar1 градинарска ламба

1,300,00 ден

Nar1 ламба за во градина

Карактеристики:

  • макс.60 W
  • димензии: A:170 B:240 C:210 (mm)
Производи на акција
Scroll to Top