Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Merkur ЛЕД сијалица

900,00 ден

Merkur ЛЕД сијалица

Карактеристики:

  • 220-240V / 50-60Hz
  • Работни часови: 6.000ч
  • 4000K

Детална спецификација на производот за моќност, лумени, димензии:

  • Моќност: 150W;  Лумени: 11000lm;  Димензии: 20x134mm;
Clear
Производи на акција
Scroll to Top