Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Ganj RGB ЛЕД лента

239,00 ден

Gan RGB ЛЕД лента

Карактеристики:

 • 220-240 V / 50-60 Hz
 • котур: 50m
 • просечна трајност: 30.000 ч
 • LED агол на гледање: 120°
 • моќност: 8 W/m
 • лумени: /
 • ЛЕД: 108 парчиња/m, 28×35 еден чип, три реда
 • 3 сетови / 50m ролна
 • ширина: 16,5 mm
 • дебелина: 6,8 mm
 • водоотпорно
Производи на акција
Scroll to Top