Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Ganj ЛЕД лента

172,00 ден202,00 ден

Gan ЛЕД лента

Карактеристики:

  • 220-240 V / 50-60 Hz
  • просечна трајност: 30.000 ч
  • LED агол на гледање: 120°
  • моќност: 7 W/m
  • лумени: 5 lm
  • ЛЕД: 108 парчиња/m, 28×35 еден чип, три реда
  • 5 сетови / 50m ролна
  • ширина: 16,2 mm
  • дебелина: 6,2 mm
  • водоотпорно
Clear
Производи на акција
Scroll to Top