Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Flyer столна ламба

Flyer столна ламба

Карактеристики:

  • 220-240 V / 50-60 Hz
  • Боја на светлина: 4500К
  • Работни часови: 30.000 ч
  • Лумени: 350lm
  • Моќност: макс. 11W
  • Димензии: 365x312mm
  • Боја: розева,сина,жолта
Производи на акција
Scroll to Top