Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Flame филамент ЛЕД сијалица

110,00 ден130,00 ден

Flame филамент ЛЕД сијалица

Тип: E14

Карактеристики:

  • 220-240 V / 50-60 Hz
  • работни часови: 20.000 ч
  • 2700K / 4200K

Детална спецификација на производот за моќност, лумени, димензии:

  • Моќност: 4W;  Лумени: 450lm;  Димензии: 35x118mm
  • Моќност: 6W;  Лумени: 700lm;  Димензии: 35x118mm

 

Clear
Производи на акција
Scroll to Top