Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Fireflux ЛЕД сијалица

450,00 ден

Fireflux ЛЕД сијалица што свети како оган

Тип: E27

Карактеристики:

  • 100-250V / 50-60Hz
  • Работни часови: 25.000ч
  • 1500К

Детална спецификација на производот за моќност, лумени, димензии:

  • Моќност: 5W;  Лумени: 117lm;  Димензии: 65x135mm;

 

Clear
Производи на акција
Scroll to Top