Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Colorado ЛЕД лента

144,00 ден155,00 ден

Colorado ЛЕД лента

Карактеристики:

 • 220-240 V / 50-60 Hz
 • котур: 50m
 • просечна трајност: 30.000 ч
 • LED агол на гледање: 120°
 • моќност: 4 W/m
 • лумени: 5lm/LED
 • ЛЕД: 156 парчиња/m, 28×35 еден чип, два реда
 • 5 сетови / 50m ролна
 • ширина: 12,5 mm
 • дебелина: 6 mm
 • водоотпорно
Clear
Производи на акција
Scroll to Top