Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Berna ЛЕД столна ламба

2,110,00 ден

Berna ЛЕД столна ламба

Карактеристики:

  • 220-240 V / 50-60 Hz
  • Боја на светлина: 3000К
  • Работни часови: 30.000 ч
  • Лумени: 130lm
  • Моќност: 3W
  • Димензии: 535x135mm
  • Боја: црна,бела,сина,црвена
Clear
Производи на акција
Scroll to Top