Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Пакет 6 Тесла Лед сијалици 12W

600,00 ден

Пакет 6 Тесла Лед сијалици 12W

Карактеристики на сијалица:

  • 85-256V
  • Работни часови: 30.000 ч
  • Боја на светлина: 3000K / 4000K / 6500K
  • Моќност: 12W

3 години гаранција!

*Може одбирање различна боја на светлина (од понудените) за секоја сијалица.Доколку сакате внесете во ЗАБЕЛЕШКИ ЗА ДОСТАВА

 

 

Clear
Производи на акција
Scroll to Top