Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Магнетна шинска лед светилка. Модел: OL216009/6W

1,400,00 ден

Магнетна шинска лед светилка. Модел: OL216009/6W

Карактеристики:

  • Напон на работа: DC 48V
  • Боја на светлина: 4000К
  • Работни часови: 40.000 ч
  • Јачина на светлина: 6W
  • Димензии: 50x150mm

 

Производи на акција
Scroll to Top