Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Магнетен шински лед рефлектор. Модел: OL216007/24W

1,440,00 ден

Магнетен шински лед рефлектор. Модел: OL216007/24W

Карактеристики:

  • Напон на работа: DC 48V
  • Боја на светлина: 4000К
  • Работни часови: 40.000 ч
  • Јачина на светлина: 24W
  • Димензии: 454x22mm
Производи на акција
Scroll to Top