Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Адаптер сет

200,00 ден

Адаптер сет

Карактеристики:

  • 1 6A адаптер (220 V -)
  • 1 конектор
  • 1 среден приклучок
  • 1 крајно капаче
  • 5 силиконски клипа
  • водоотпорен
Clear
Производи на акција
Scroll to Top