Сподели:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Лед НЕОН реклами, знаци и текстови

Новите светски маркетинг трендови ни откриваат дека модерните неонски реклами за разлика од стандардните реклами допираат до клиентот со многу поголем ефект. Производство на (Custom) персонализирани логоа или имиња на фирми наоѓаат примена како за внатрешна така и за надворешна употреба.
Додека старите неонски знаци користеа стаклени неонски цевки, модерниот неон ѝ дозволува на новата генерација да ужива во висококвалитетно неонско искуство со поголем опсег на опции, а истовремено да чини значително помалку!
Лед неонот е енергетски многу по ефикасен како значително издржлив.
Сите наши знаци, логоа, текстови, неон цртежи се рачно изработени со оригинални дизајни. Ако сакате персонализиран „CUSTOM” неонски знак или нешто сосема уникатно, можеме да го направиме тоа за вас!
Имаме дизајнирано и направено голем број на „CUSTOM” неонски светлосни знаци за фирми, ресторани, кафетерии, декорација на свадбени веселби, евенти и родендени.
А доколку имате идеја за подарок? Верувајте ни персонализираниот Custom неонски знак е посебен подарок.

За повеќе информации и нарачки ве молиме контактирајте не на 078 355 377 или пишете ни email на info@teslaled.mk

Категорија: Ознаки: , ,
Производи на акција
Scroll to Top