Контакт

Локација

Ул.Костурски Херои, Скопје Р.Северна Македонија

Контактирајте не

Телефон: 02 613 7030 / +389 78 355 377

E-маил: info@teslaled.mk

Работно време

Пон-Пет 09:00 – 17:00

Следете не

Испратете порака

    Име (задолжително)
    Емаил (задолжително)
    Порака

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Scroll to Top